اطلاع رسانی نرم افزار پیگام

پیگام برنامه نرم افزاری می باشد که بیمه گذاران ...

اطلاع رسانی نرم افزار پیگام


پیگام برنامه نرم افزاری می باشد که بیمه گذاران بیمه نامه های عمر و اندوخته ساز با نصب آن بر روی گوشی های همراه خود می توانند به ازای پیاده روی و ثبت تعداد قدم ها از طریق این برنامه پاداش دریافت کرده و پاداش بدست آمده را به اندوخته بیمه نامه عمر و اندوخته ساز خود اضافه نمایند. در ازای هر قدم ثبت شده در برنامه نرم افزاری پیگام، این امکان وجود دارد که بیمه گذار، مبلغ  2.14 ریال به اندوخته بیمه نامه عمر خود اضافه نماید. سقف در نظر گرفته شده برای هر کاربر استفاده کننده از برنامه نرم افزاری پیگام به ازای هر بیمه نامه، 1.500.000 قدم و معادل  3.210.000 ریال می باشد.

بیمه گذاران بیمه عمر سامان چنانچه نرم افزار پیگام را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند و تعداد قدم­هایشان در این برنامه ثبت شده باشد، می‌توانند سکه های پیگام خود را به اندوخته بیمه نامه عمر منتقل نمایند.

نکته: حداقل تعداد قدم قابل انتقال به اندوخته بیمه نامه عمر در هر بار انتقال، 50.000 قدم می باشد.

بیمه گذار پس از انتقال تعداد قدم­های انتخابی به بیمه سامان، یک پیامک مبنی بر مراجعه به آدرس پورتال مشتریان بیمه سامان دریافت می نماید، سپس با مراجعه به پرتال مشتریان بیمه سامان تعیین ‌می نماید که این مبلغ به اندوخته کدام یک از بیمه نامه های عمر ایشان منتقل شود.

لازم به ذکر است، امکان انتقال سکه های نرم افزار پیگام به اندوخته بیمه نامه صرفاً در حالتی انجام پذیر است که بیمه نامه فعال باشد


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...